+

فروش سرامیک پرسلانی نما

ارسال شده توسط: رحیم زاده | تاریخ انتشار: 2023-09-30 23:01:27 | | نظرات 0

فروش سرامیک پرسلانی نمای ساختمان

قیمت سرامیک نما

انواع سرامیک نما بر حسب مترمربع اندازه‌گیری و محاسبه می‌شوند. در حال حاضر انواع سرامیک نما با قیمت‌های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. شما می‌توانید با انتخاب تولیدکننده و کیفیت سرامیک، قیمت‌های مختلف را بررسی کرده و در نهایت بر اساس بودجه خود، بهترین انتخاب را داشته باشید.

سرامیک پرسلانی نما

کشور چین از پیشگامان استفاده از سرامیک پرسلانی در ساخت نمای سازه و ساختمان‌های مختلف است. به همین جهت کاشی چینی عنوان دیگری است که برای این متریال انتخاب کرده‌اند. این نوع نما از گرانیت یا نوع خاصی از خاک رس تشکیل ‌شده که تحت فشار و دمایی زیاد به سرامیک پرسلانی تبدیل می‌شود.

یکی از مهمترین ویژگی‌های سرامیک پرسلانی، قدرت آن در برابر جذب آب است. با توجه به این مزیت، استفاده از نمای سرامیک پرسلانی در نواحی مرطوب، کاربرد بیشتری دارد. در فروش سرامیک پرسلانی نما، ابعاد سرامیک و ویژگی‌های آن بر روی هزینه نهایی تاثیرگذار هستند.

اجرای سرامیک پرسلانی نما

نصب سرامیک پرسلانی به دو روش نمایان و غیر نمایان اجرا می‌شود. همچنین این امکان وجود دارد که علاوه بر استفاده در نمای ساختمان از این سرامیک در بخش کف ساختمان نیز استفاده شود. در روش غیر نمایان یا مخفی، تمامی ابزار و متعلقات مرتبط با نصب سرامیک به شکلی نصب می‌شوند که ما توانایی مشاهده آن‌ها را نخواهیم داشت. در این روش از براکت برای متصل کردن پروفیل‌های عمودی و افقی و همچنین ایجاد فاصله مناسب، استفاده می‌شود.

نصب و اجرای سرامیک پرسلانی به سه روش ملات، اسکوپ و چسب کاشی انجام می‌شود. نوع روش نصب در فروش سرامیک پرسلانی نما تاثیر چندانی نداشته و فاکتورهای مهمی همچون نوع سرامیک، ابعاد و کیفیت متریال در هزینه نهایی اثرگذار خواهند بود.

یکی از بهترین روش‌ها در اجرای سرامیک پرسلانی، استفاده از چسب است. در حال حاضر برای نصب سرامیک پرسلانی از سه نوع چسب پودری، رزینی و خمیری استفاده می‌شود.

شرکت مجری نمای سرامیک خشک

اگر به دنبال شرکت مجری نمای سرامیک خشک هستید، قطعا شرکت «بهساز نما» انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این شرکت در حوزه فروش سرامیک پرسلانی نما و اجرای انواع نمای خشک، 15 سال سابقه داشته و مجموعه‌ای از بهترین متخصصان و کارشناسان را برای ارائه خدمت به مشتری، گرد هم آورده است.

شما می‌توانید پیش از انجام مراحل فروش سرامیک پرسلانی نما از کارشناسان بهساز نما، بهترین راهنمایی و مشاوره را دریافت کنید. این مجموعه حدود 40 پروژه ساختمانی را با موفقیت به سرانجام رسانده است. شرکت بهساز نما تجربه زیادی در اجرای نمای خشک، اجرای نمای سنگ خشک و اجرای نمای سرامیک خشک و... را دارد.

سرامیک نمای بیرونی

انواع سرامیک نمای خارجی ساختمان در طرح‌ها و مدل‌های متنوعی طراحی و ساخته می‌شوند. این سرامیک‌ها مقاومت بالایی در برابر تغییرات محیطی داشته و وزن بسیار سبکی دارند. توجه داشته باشید که وزن کم سرامیک دلیل بر مقاومت و استحکام پایین آن نخواهد بود. معماران با استفاده از سرامیک برای نمای بیرونی ساختمان از سازه در برابر آتش، سرمای شدید، رطوبت و... محافظت می‌کنند.

اجرای نمای سرامیک پرسلانی

پیش از این به روش‌های نصب نمای سرامیک پرسلانی اشاره داشتیم. یکی دیگر از روش‌های نصب، استفاده از ریل و کلیپس است. در این روش سرامیک‌ها بر روی ریل‌های آلومینیومی قرار می‌گیرند. نوع دیگری از روش اتصال، سیستم کیل KEIL بوده که متعلقات به صورت مخفی بر روی نما متصل می‌شوند.

فروش سرامیک اسلب بزرگ

سرامیک اسلب نوعی از سرامیک بوده که در ابعاد بزرگ و یکپارچه طراحی و ساخته می‌شوند. در ساخت این نوع سرامیک از طرح‌هایی مانند مات، براق، متالیک و... استفاده شده تا میزان جذابیت و زیبایی آن را افزایش دهند. سرامیک اسلب دارای تنوع رنگ و طرح بوده و همچنین امکان چاپ طرح‌های مختلف به دلخواه بر روی آن نیز وجود دارد.

شاید این‌طور تصور شود که استحکام این سرامیک به دلیل یکپارچه بودن، پایین بوده و در معرض آسیب بیشتری قرار دارد؛ این باور کاملا اشتباه بوده و سرامیک اسلب از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

ضخامت سرامیک پرسلانی نما

معمولا در ساخت سرامیک پرسلانی از ضخامت‌های استاندارد 7 میلی‌متر و 20 میلی‌متر استفاده می‌شود. با این حال امکان ضخیم‌تر کردن سرامیک‌های پرسلانی نیز وجود دارد. توجه داشته باشید که ضخامت سرامیک در فروش سرامیک پرسلانی نما تاثیرگذار خواهد بود. به این دلیل که هر چه ضخامت سرامیک بیشتر باشد به همان اندازه مقاومت آن در برابر عوامل خارجی بیشتر خواهد بود.

لیست قیمت سرامیک نما

جهت برآورد قیمت سرامیک نما باید فاکتورهایی همچون مدل و طرح سرامیک، ابعاد و مقدار ضخامت آن را در نظر داشته باشیم.

قیمت سرامیک پرسلان

همانطور که اشاره داشتیم در فروش سرامیک پرسلانی نما، فاکتورهای متعددی تاثیرگذار هستند. به منظور محاسبه قیمت شما باید تولیدکننده مورد نظر را انتخاب کرده و سپس قیمت انواع سرامیک پرسلان در ابعاد مختلف را بررسی کنید.

قیمت سرامیک پرسلان 120 در 60

ابعاد سرامیک در تعیین قیمت نهایی نقش دارند. همچنین تمامی سرامیک‌ها در این ابعاد، قیمت یکسانی نداشته و هر تولیدکننده قیمت متفاوتی را برای فروش سرامیک پرسلانی نما در اختیار مشتری قرار می‌دهد. به همین جهت پیش از خرید، چند تولیدکننده و محصولات آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کرده و در نهایت انتخابی باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه داشته باشید.

بهترین نوع سرامیک برای نمای ساختمان

سرامیک پرسلان یکی از بهترین انواع سرامیک برای نمای ساختمان بوده که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین ماندگاری این نوع سرامیک نیز به شاخصه‌های مهم آن افزوده است. بهترین نوع سرامیک جهت ساخت نمای سازه باید در برابر عوامل محیطی استحکام بالایی داشته باشد و قابلیت سازگاری در شرایط آب و هوایی مختلف را داشته باشد.

همچنین سرامیک پرسلانی تحت تاثیر نور خورشید یا تغییرات دمایی دچار تغییر رنگ یا ترک‌خوردگی نیز نمی‌شود.

ارسال نظر