+

بهترین کتاب به سوی موفقیت : کتاب های مثبت و انگیزشی

ارسال شده توسط: رحیم زاده | تاریخ انتشار: 2023-01-23 18:49:12 | | نظرات 0

اشراف زادگان فقیر کتابی مثبت و انگیزشی به سوی موفقیت

کتاب اشراف زادگان فقیر مثل باغ بزرگی است که درختان فراوانی از میوه های مختلف دارد. شما بنابر میل خود وارد این باغ شده . مدت زمانی را در آن زندگی خواهید کرد. و در آخر این شما هستید که نوع درختان خود را انتخاب میکنید و برمیگزینید چه میوه هایی را بچینید. ولی توصیه میکنیم که با حوصله، دمی پای هر کدام از این درختان بیاسایید. خرید کتاب اشراف زادگان فقیر با تخفیف از فروشگاه اینترنتی کتاب طلا

موضوع و داستان کتاب اشراف زادگان فقیر 

کتاب اشراف زادگان فقیر کتابی مثبت و  می خواهد فریاد بزند که فقر یک توهم است، توهمی به قدمت تمدن بشریت. هدف کتاب حاضر این است که شما را به درون باغ اشراف زادگان ثروتمند ببرد و همچنین شما را از اشراف زادگان فقیری دور کند که نه تنها ثروتمند نمی شوند، بلکه با آن ها مبارزه هم میکنند. قضاوتتان براساس نتایج باشد، نه معیارهای عقلانیتان. اگر خواندید و عمل کردید و به نتیجه نرسیدید، آن زمان هرگونه که دلتان خواست قضاوت کنید، اما اگر قبل از خواندن یا عمل کردن قضاوت کردید، به مقصد نخواهید رسید و سردرگم و حیران به دنبال گمشده ای میگردید که دست یابی به آن غیرممکن می نماید. بدتر آنکه حتی ممکن است اصلا ندانید که سردرگم و حیرانید؛ پس صبور باشید و آرام طی طریق کنید… .

کتابی مثبت و انگیزشی به سوی موفقیت:

سخنانش را بشنوید و از میوه هایش لذت ببرید. به عبارتی دیگر با صبر و آرامش طعم همه ی میوه های این باغ را بچشید.
هر چند ما معتقدیم اگر کسی وارد این باغ شود و مدتی را در آن زندگی کند، گذشته اش را به فراموشی سپرده و هرگز این باغ را رها نخواهد کرد. یعنی حتی اگر دیگر در این باغ حضور نداشته باشد. با آن زندگی خواهد کرد (حتی اگر این کتاب را همراه خود نداشته باشد و آن را فراموش کند. ناخودآگاه آنچه را که با این کتاب آموخته زندگی خواهد کرد. بله… ممکن است شما طعم میوه ی بعضی از این درختان را چشیده باشید و از آن آگاه باشید. ولی به طور حتم، طعم بیشتر آنها را نچشیده و از آنها بی خبرید. این باغ براساس میزان دانسته های شخصی شما تنظیم نشده؛ این کتاب براساس آنچه شما باید از آن آگاه باشید به نگارش درآمده. خریدکتاب های مشابه…

یکی از دلایل اصلی که ما به بردگی گرفته می شویم، شرایط اقتصادی فردی مان است. این کتاب با اقتصاد کلان کاری ندارد، شرایط اقتصادی برای آن مطرح نیست. چیزی که برای این کتاب مهم است، اقتصاد فردی و رهایی از بردگی اقتصادی و تجربه ی آزاد مالی فردی است؛ و اگر تک تک ما به آزادی مالی برسیم، هیچ نظامی نمیتواند ما را زیر لوای خواستههای خود قرار دهد. برای ثروتمندشدن باید از خیلی مسائل و قوانینی که همیشه بوده و هست آگاه شویم. همان طور که در فیزیک و ریاضی قوانینی وجود دارد، در جهان و کیهان هم قانون هایی وجود دارد تا طوری زندگی کنید که با جهان هماهنگ باشید و در نتیجه ی این هماهنگی به هر آنچه می خواهید برسید.

بریده هایی از متن های مثبت و انگیزشی کتاب اشراف زادگان فقیر

  • محدودیتی برای مقدار ثروتی که می توانیم داشته باشیم وجود ندارد. فقط آگاهی ما از این که چگونه می توانیم این میزان ثروت را جذب و باز توزیع کنیم ، دچار مشکل است.
  • سعادتمند کسی است که از همان اوایل زندگی تخیل را بیاموزد و بتواند در این عصر فرصت ها از آن استفاده کند.
  • انسان های بزرگ کسانی هستند که می دانند اندیشه ها بر جهان حکم می رانند .
  • در زندگی در راستای آنچه چشم اندازتان می گوید حرکت کنید ؛ نه آنچه چشمتان می گوید.
  • بدون سیستم اعتقادی و ساختار روانی مناسب ، تقربیا غیر ممکن است که به ثروتی برسید و بتوانید آن را نگهداری کنید.
  • عادت های شما شخصیت شما را می سازند.

ساختار کتاب اشراف زادگان فقیر 

بیدار شوید و اگر کسی طالب بیداری بود به او کمک کنید، ولی برای بیدارکردن دیگری دست و پا نزنید. هر آدمی زمانی بیدار خواهد شد یا در این زندگی و یا در زندگیهای بعدی… آگاهی با اصرار به دست نمی آید، برای آگاهی باید طی طریق کرد. پس نگران دیگری یا دیگران نباشید، فقط آرام آرام به باغ اشراف زادگان ثروتمند ورود پیدا کنید و ثروتمند شوید و هرکس را که طالب ثروت بود کمک و همراهی کنید، اما اصرار نورزید.

کتاب  اشراف زادگان فقیر در چهل پرده ی متفاوت تنظیم شده است. هر پرده حقایقی را برای ما به نمایش میگذارد که آگاهی بر آن ها لازمه ی یک زندگی سرشار از غناست. مطالب کتاب خیلی ساده بیان شده اند، اما شما، ساده و سرسری از هیچ مطلب و پرده ای عبور نکنید، با دقت همه ی آنچه را در کتاب گفته شده دنبال کنید. مطمئن باشید در پایان شگفت زده خواهید شد. هر جمله و پاراگراف این کتاب یک قانون است که سعی شده بسیار ساده و به دور از پیچیدگی بیان شود. مواظب باشید سادگی مطالب، باعث دست کم گرفتن آنها نشود. شما همیشه میتوانید از این کتاب به عنوان یک مرجع برای کسب ثروت استفاده کنید.

این کتاب از هرگونه زیاده گویی به دور است و فقط آنچه را حقیقت است به شکل زیبا و جذابی ارائه می دهد که خواندن آن سرتاسر لذت و آگاهی است. افرادی که این کتاب را بدون تعصب و با ذهن و قلبی گشاده به پایان برسانند، بیشک در انتهای آن از رویکردی بسیار وسیع تر و ذهنی بسیار بازتر نسبت به زندگی و معنای آن برخوردار خواهند شد.

بخشی از کتاب اشراف زادگان فقیر 

در مورد فقر صحبت نکنید؛ درباره ی آن بحث نکنید؛ خود را با آن و حواشی اش درگیر نسازید؛ هرگز فکر نکنید که چه باعث فقر می شود؛ شما نمی توانید با آن کاری بکنید. به این فکر کنید که چه چیزی می تواند باعث ثروت شود؟ فروشگاه اینترنتی کتاب طلا

آنچه شما را علاقه مند کند و علاقه ی شما را به سمت خود جذب کند، برایتان اتفاق خواهد افتاد. وقت خود را با کارهای بیهوده هدر ندهید. بحث کردن در مورد هر چیزی سبب به وجود آمدن آن می شود. منظور این نیست که شما باید بی رحم و نامهربان باشید و نیازهای مردم و ناله های آنها را نشنوید…. بحث این است که نباید فقر را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید… از هیچ راهی! اگر فقر پشت سر شما باشد، هر انچه قدرت دارد ، پشت سر شما جا میگذارد؛ و این باعث به وجود آمدن خوبی روبه روی شما می شود.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، نباید درباره ی فقر اطلاعات بگیرید و بیاموزید. هیچ چیزی با اندیشیدن به متضادش به دست نمی آید. سلامتی هرگز با اندیشیدن به بیماری و آموختن راجع به آن به دست نمی آید. زندگی پاکدامنانه با آموزش در مورد گناه و فکر کردن در مورد گناه به دست نمی آید؛ هیچکس با آموختن در رابطه با فقر و اندیشیدن به فقر ثروتمند نخواهد شد. علم پزشکی و طبابتی که بر پایه ی علم بیماری ها باشد باعث افزایش بیماری خواهد شد؛ دین اگر به عنوان علم «شناخت گناه» باشد، باعث افزایش میزان گناه در جامعه خواهد شد؛ اقتصاد به عنوان علم آموختن در
مورد فقر، جهان را به کام فقر می فرستد.

فهرست:

پرده ی اول: طبیعیت فروشگاهی بی انتها از ثروت هاست.
دوم: انسان یک ماشین متفکر است !
سوم: انسان به جایی تعلق دارد که قبلش او را می کشاند.
چهارم:شما یک خالق هستید نه یک مبارز!
پنجم :موفقیت بدون رضایت یک شکست بزرگ است.
ششم : کلام ، آتش است.
هفتم: چه چیزی را باور داری ؟
هشتم : آنچه پول گفت و ما هرگز نشنیده ایم.
نهم: این ریشه هاست که میوه ها را می سازد.
دهم :تجسم کردن ، محقق کردن است.
یازدهم : اندیشه ی بزرگ
دواردهم: وفور بی نهایت
سیزدهم: تکنولوژی و ثروت
چهردهم: قربانی نمی تواند ثروتمند باشد.
پانزدهم: شهود را بشنو!
شانزدهم: خدایا شکرت
هفدهم: بخشش راز بزرگ است.
هجدهم: عزت نفس
نوزدهم: مهارت
بیستم: یادگیری مقدس است.
21: ایمان و پایبندی
22: پشتکار لازمه ی رسیدن است.
23: ترس ، تردید ، تصمیم گیری
24: بهانه جویی ، پرسش شور انگیز ، دام مسیر
25: ارتعاش ، فرکانس ، انرژی
26 : آنچه که باید از آن آگاه باشید.

ارسال نظر