+

فروش کتاب های حقوق و سیاست

ارسال شده توسط: رحیم زاده | تاریخ انتشار: 2023-08-26 08:47:01 | | نظرات 0

سیاست از آن دست کلماتی ا‌ست که می ‌توان به هر حوزه ‌ای ربطش داد. کتاب ‌های سیاسی علاقه مندان خاص خود را دارد و معمولا افرادی که در مورد گذشتگان به دنبال اطلاعات بیشتری هستند، این نوع کتاب ها را دنبال می کنند. امروزه اکثر مردم به دنبال مطالعه کتاب هایی حقوقی و سیاسی هستند، چرا که نشانه‌ هایی از آن حتی در زندگی روزمره‌ انسان‌ های عادی نیز یافت می ‌شود. در چنین شرایطی، شما چه به علوم سیاسی علاقه داشته باشید و چه بخواهید به عنوان یک شهروند معمولی زندگی کنید، بهترین کتاب های سیاسی کمک می‌ کنند تا با تاریخ و علت فراز و فرود کشورها و قانون کشورهای مختلف آشنا شویم.

ما در این مطلب سعی بر این داشتیم تا بهترین کتاب ها را در حوزه حقوق و سیاست، به شما کاربران عزیز معرفی کنیم.

 

بهترین کتاب های حقوق و سیاست:

 

کتاب خاطرات سیاسی قوام السلطنه:

کتاب خاطرات سیاسی قوام السلطنه نوشته غلامحسین میرزاصالح که خاطرات وی را از دوران دوم و سوم نخست وزیری اش در بر می گیرد. شروع این کتاب پرفروش با نقدی مفصل بر خاطرات سیاسی قوام السلطنه آغاز می شود که، گردآورنده سال ها پیش آن ها را در چندین شماره از مجله خواندنی ها به چاپ رسانده بود و اکنون نیز سرآغاز کتاب پیش رو است تا از ویژگی ها و خصایص عمده کتاب خاطرات سیاسی قوام السلطنه پرده برداری کند.

 

کتاب بنیاد های علم سیاست:

کتاب بنیاد های علم سیاست اثر عبدالرحمن عالم به دانشجویان کمک می کند تا محتوای درس های تخصصی علم سیاست را بهتر درک کنند و بتوانند به شناخت مقدماتی زندگی سیاسی، به تعریف، عرصه و تقسیمات علم سیاست پرداخته و مهم ترین مفاهیم جدید در علم سیاست، مانند: ایدئولوژی، قدرت، اقتدار، مشروعیت، نوسازی، و ... را بیاموزند.

کتاب دانشنامه سیاسی:

کتاب دانشنامه سیاسی اثر داریوش آشوری انواع کلمات اتحادیه ها و مفهوم استراتژی ها و استعمارگری ها را توضیح داده و ما را مستلزم مطالعه این کتاب می کند. امور سیاسی شامل مسائل مربوط به ساخت دولت، ترتیب امور در کشور، رهبری طبقات، مسائل کشاکش بر سر قدرت سیاسی میان حزب ها و گروه های با نفوذ بوده و همچنین روابط میان ملت ها و دولت ها از این مقوله می باشد. مهم ترین عنصری که در تحلیل امور سیاسی به کار می رود، قدرت است. امر سیاسی عبارتند از: کوشش برای نگهداری یا به دست آوردن قدرت یا کار بست قدرت دولت درجهت هدف ها و خواسته های گوناگون.

کتاب قوانین و مقررات مربوط به خانواده:

خانواده، واحد بنیادین جامعه و کانون اصلی رشد و تعالی انسان است و توافق عقیدتی و آرمانی در تشکیل خانواده که زمینه ساز اصلی حرکت تعاملی و رشد یابنده انسان است، اصل اساسی بوده و فراهم کردن امکانات جهت نیل به این مقصود از وظایف حکومت اسلامی است. در ایجاد بنیادهای اجتماعی اسلامی، نیروهای انسانی که تاکنون در خدمت استثمار همه جانبه خارجی بودند، هویت اصلی و حقوق انسانی خود را باز می یابند و در این بازیابی طبیعی است که زنان به دلیل ستم بیشتری که تاکنون از نظام طاغوتی متحمل شده اند، استیفای حقوق آنان بیشتر خواهد بود.

فروش کتاب های حقوق و سیاست

کتاب یک سرزمین موعود:

نخستین و مهم ترین هدف باراک اوباما در این کتاب می کوشد، این بود که بتواند گزارش صادقانه ای از زمان حضورش در دفتر دولت ارائه دهد؛ نه فقط یک سابقه تاریخی از وقایع کلیدی که در زمان خدمتش اتفاق افتاده بود یا فهرستی از شخصیت های مهمی که با آن ها ارتباط برقرار کرده بود، بلکه گزارشی از برخی جریان های متقابل سیاسی، اقتصادی و فرهنگی که به تعیین چالش هایی که دولتش با آن ها رو به رو بود و انتخاب هایی که وی و اعضای گروهش در پاسخ به آن ها انجام می دادند، کمک کرده بود.

 

در انتها

فروشگاه اینترنتی کتاب طلا در تلاش است تا بهترین کتاب‌ های رشته‌ حقوق را با در نظر گرفتن گرایش‌ های گوناگون برای کاربران خود فراهم کند. بنابراین می ‌توانید از این سایت به عنوان مرجع برای خرید بهترین کتاب ‌های حقوقی استفاده کنید.

https://ketabtala.com

ارسال نظر