+

کتاب راز سایه اثر دبی فورد؛ داستان زندگی تان را از نو بنویسید

ارسال شده توسط: رحیم زاده | تاریخ انتشار: 2023-10-31 17:27:14 | | نظرات 0

اگر شرایط سختی را گذراندید این کتاب را بخوانید:

کتاب راز سایه اثر دبی فورد، نشان می‌ دهد چطور مخرب ‌ترین افکار ما می‌ توانند نقطه عطفی برای موفقیت و یک زندگی آرمانی باشند. این کتاب در مورد داستان زندگی شما است، داستانی که خودتان برای خویشتن تعریف می کنید و تحت تاثیر آن هستید. برای آن که بتوانید خود کامل و تجلی باشکوه خویش را ببینید، باید قدم از این داستان بیرون بگذارید. قدم بیرون گذاشتن از داستان زندگی، به شما اجازه می‌ دهد تا دیوارهای محکم پیرامون قلب خویش را درهم شکنید و از حصار خود بیرون آیید. برای زندگی کردن در دنیای بیرون از خویش باید زخم ‌های تان را مرهم گذارید و با گذشته خود آشتی کنید؛ باید رنج‌ ها و دردهای خود را بشناسید و ضعف ‌ها و کاستی‌ های خود که بخشی از طبیعت انسانی شما هستند را بپذیرید.

سایت اینترنتی کتاب طلا، کتاب های بسیاری را در این زمینه با تخفیف های بالا در اختیار کاربران گذاشته است که با خرید این کتاب ها از این سایت، به این درک خواهید رسید که پذیرش مسئولیت بابت آن چه هستیم، بزرگ ‌ترین محبتی است که می‌ توانیم در حق خودمان کنیم. زیرا به این صورت می‌ توانیم خود را به کمال برسانیم، به نیرویی عظیم دست یابیم و این پذیرش از ما حمایت می‌ کند تا جلو برویم و توانایی ‌های مان را بروز دهیم.

درباره نویسنده کتاب راز سایه دبی فورد:

دبی فورد، نویسنده، مدرس، معلم و سخنران شناخته شده آمریکایی است. بیشترین شهرت او برای کتاب نیمه تاریک جویندگان نور است که توسط نیویورک تایمز در سال ۱۹۹۸ با هدف کمک به خوانندگان خود در غلبه بر سایه فردی با کمک روانشناسی مدرن و دستورالعمل های معنوی به چاپ رسیده ‌است. این کتاب در سال انتشار خود، جز پرفروش ترین کتب سال بود. کتاب های دیگری نیز این نویسنده به نگارش درآورده است: کتاب نیمه تاریک وجود، جدایی معنوی، آسمان پر ستاره ی وجود، بهترین سال زندگی شما، چرا آدم های خوب کارهای بد می کنند، پاکسازی آگاهی در 21 روز، شهامت و... که به طور مختصر به توضیح برخی از این کتاب ها پرداخته ایم.

کتاب راز سایه اثر دبی فورد - ketabtala.com

معرفی کتاب های نویسنده دبی فورد:

کتاب نیمه تاریک وجود:

کتاب نیمه‌ تاریک وجود با ارائه‌ روش ‌ها و تمرین ‌های موثر، کمک می ‌کند تا از سایه ‌های درونی خود که از چشم دیگران پنهان کرده‌ ایم، آگاهی پیدا کنیم و برای رشد و ارتقای شخصیت خود تلاش کنی. بسیاری از انسان‌ ها تلاش می‌ کنند تا احساسات منفی‌ شان را انکار و یا پنهان کنند، تا در جامعه پذیرفته شوند. این احساسات همان سایه‌ ها یا نیمه‌ ی تاریک وجودمان هستند.

کتاب جدایی معنوی:

کتاب جدایی معنوی نگاهی تازه نسبت به مسئله‌ جدایی، فراق، طلاق که همگی کلماتی غم‌ انگیز هستند را مطرح می ‌کند و به مخاطب کمک می ‌کند تا با این تجربه ها به گونه‌ ای دیگر مواجه شود.

کتاب آسمان پرستاره ی وجود:

نویسنده از شروع تا پایان این کتاب به شما گوشزد می ‌کند که همه‌ دگرگونی ‌ها با عشق آغاز می‌ شوند و پایان خواهند یافت. سعی کنید این اثر را آهسته و با دقت مطالعه کنید و بگذارید زیبایی و برکت آن در ذره ذره‌ مغز و استخوان تان جاری شود. این کتاب همچون دعوت نامه ‌ای است برای شما تا بکوشید ارزش هستی خودتان را بدانید. خواندن آن حقیقتا تغییری سازنده را در شما به وجود می آورد.

کتاب بهترین سال زندگی شما:

هدف این کتاب الهام بخشیدن، هدایت و حمایت از شما، تا رسیدن به نقطه‌ ای از لذت زندگی است که حتی تصورش را هم نمی ‌کردید، به گونه ای که چنان احساس خوبی به شما می دهد که صبح‌ ها با نشاط از خواب بیدار شوید و بخواهید از رخت خواب بیرون بپرید و روزتان را شروع کنید و از تمام روزتان لذت ببرید.

کتاب چرا آدم های خوب کارهای بد می کنند:

دبی فورد در این کتاب ابزارهایی به ما ارائه می‌ کند تا به خراب کاری ‌های مان خاتمه دهیم و شکاف بین نور و تاریکی درون مان را پر کنیم. بسیاری از ما نقش ‌هایی در زندگی ایفا می ‌کنیم که واقعا از آن ها راضی نیستیم. بسیاری فکر می‌ کنیم که مورد ظلم قرار گرفته‌ ایم و نمی ‌توانیم کاری برای بهبود شرایط انجام دهیم. این کتاب به شما کمک می ‌کند تا به شناخت نیروهای درونی خود بپردازید و در بازی زندگی همیشه موفق و سربلند باشید.

ارسال نظر