+

کتاب دینی گفتگو با خدا + فروشگاه اینترنتی کتاب طلا

ارسال شده توسط: رحیم زاده | تاریخ انتشار: 2023-07-19 09:18:38 | | نظرات 0

کتاب گفتگو با خدا اثر نیل دونالد والش که یکی از پرفروش ترین کتاب ها بوده راجع به سوال هایی پیچیده ای است که دونالد والش از خداوند پرسیده، سوال ‌هایی که پاسخ دادن به آن‌ ها به ظاهر مشکل و پیچیده است. اما زمانی که خداوند به ضمیر باطن او و وجود الهی او که در همه ما وجود دارد جواب سوال‌ها را می‌ دهد. او متوجه می ‌شود که چقدر شناخت خداوند آسان است. وجود الهی و ذات الهی ما که منشا و ریشه در ذات مقدس خداوند دارد به پرسش‌ های ما پاسخ می‌ دهد. ما به تنهایی هر یک پیامبر و رسالت دهنده خداوند بزرگ هستیم. کافی است به درون الهی خویش نظر افکنیم.

 

نقد و بررسی کتاب گفتگو با خدا جلد اول:

مطالعه این کتاب زندگی شما را متحول خواهد ساخت. به تو تجربۀ خارق العاده ای را مژده می دهم. تو می توانی با خدا گفت و گویی داشته باشی. بله. بله. می دانم می خواهی بگویی چنین چیزی امکان ندارد. تو احتمالاً تصور می کنی یا این طور به تو آموخته شده، که چنین چیزی ممکن نیست. به عقیده تو، هر کس می تواند با خدای خود درد دل کند، این کاملاً عملی است، ولی نه این که با او سخنی بگوید. منظورم این است که، خدا جوابی به تو نمی دهد، این طور نیست؟ حداقل به شکل مکالمه معمول روزمره! این تصوری است که من هم روزی داشتم. و بعد محتویات این کتاب بر من حادث شد. باور کنید واقعیت را می گویم این کتاب توسط من به رشته تحریر در نیامده، این کتاب بر من حادث شده و با خواندن آن بر شما هم حادث خواهد شد.

 

نقد و بررسی کتاب گفتگو با خدا جلد دوم:

اجازه دهید با این جمله حرفم را آغاز کنم که این کتاب کاملا به جا و درست و به موقع، وارد زندگی شما شده است. ممکن است اکنون متوجه حرفم نشوید؛ ولی هرگاه آن چه انتظارش را داشتید دریافت نمودید، آن وقت به فواید و آثار اعجاب انگیز این کتاب پی خواهید برد. هر چیزی در زندگی به موقع خود اتفاق می افتد، ورود این کتاب به زندگی شما از آن جمله بوده. آن چیزی که در این جا پیدا می کنید همان چیزی است که مدت ها بود به دنبالش می گشتید و آرزوی آن را داشتید...

 

نقد و بررسی کتاب گفتگو با خدا جلد سوم:

عید پاک ١٩٩۴ است و من طبق دستور، قلم به دست نشسته ام. منتظر پروردگارم هستم. او قول داده همان گونه که در دو عید پاک گذشته آشکار شد، بر من ظاهر شود، تا گفت و گوی مدت دار دیگری را شروع کنیم. این فرایند، این ارتباط خارق العاده در سال ١٩٩٢ شروع شد و در عید پاک ١٩٩۵ پایان خواهد گرفت. سه سال، سه کتاب.

روابط صمیمانه، پیدا کردن شغل مناسب و با انرژی های قدرتمند پول، عشق، جنسیت و خداوند سروکار داشتن و آن ها را با زندگی های روزانه تلفیق کردن. سومین و آخرین کتاب روی مسائل مهم تری که بشر امروزی با آن روبرو است، تکیه خواهد کرد. مسائلی در ارتباط با سایر اقلیم ها، سایر اهاد، و این که چگونه بین بافت های پیچیده با هم جور می شوند.

جمله هایی از کتاب گفتگو با خدا:

هیچ چیز فی نفسه و به خودی خود رنج آور نیست. رنج ناشی از فکر نادرست است. رنج ناشی از خطای فکر است.

جهان هستی تجلی مستقیم افکاری است که در ذهن تو می گذرد. کلماتی که از دهان تو خارج می شود، حکم جادو را دارد. هرچه بگویی، همان خلق می شود.

اگر در حال حاضر چیزی در زندگیت وجود دارد که تصمیم داری آن را تجربه کنی، آن را آرزو نکن!! انتخاب کن.

تا زمانی که حاضر نیستی جز حقیقت خودت، چیزی را بپذیری، هرگز چیزی نمی آموزی.

روح درک می کند، ذهن ایجاد می کند، جسم تجربه می کند.

هر گاه از آرامش و سکوت که پروردگار تجلی آن است، دور شدی خدا را صدا بزن و خداوند آن جا خواهد بود. با حقیقت، با نور، با عشق...

در آخر

کتاب گفتگو با خدا، دارای سه جلد می باشد که برای مشاهده و یا خرید این سه جلد کافیه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://ketabtala.com

ارسال نظر